Vladimír Cirkus

 

vladimir-cirkus1

hudba, která se dá označit jako „Sabotážní pop.“ Ten je určen pro všechny, kteří se chtějí při poslouchání především pobavit, mají rádi dobrou hudbu a nebojí se užít si nové věci.

 

VLADIMÍR

vladimir

0000 – 2004 – Pracoval jako uklízečka, barman, plavčík a profesionální student.

2004 – 2007 – Pracoval pro Ostravské rádio Helax v ranní show Bongiorno a večerním Scheisse Abendu.

2007 – ?? – Sabotáž Tobiho a Vladimíra (ČT2 a ČT1).www.sabotaz.cz

2008 – 2009 – Píše texty pro písničky, které mu zní v hlavě.

2008 – 2015 – Zakládá Vladimír Cirkus. Kapelu, která štěká, ale nekouše.

2009 – Nahrává první desku Vladimír Cirkus. Desku postprodukuje a míchá Jiří Paška, který je podepsaný pod spoluprací s umělci jako Toxique, Sunshine,UDG,100°C, Skyline, Charlie Straight, Clou, atd.. atd.. atd..

Současnost – Vlečen vidinami, formován časem, kultivován vesmírem.

KABOUS

 

Člověk, který si od všech vypůjčil to nejvýraznější, co na nich viděl a už mu to zůstalo. Hraje tak jak žije…výrazně! Krom Vladimíra Cirkuse, také v kapelách Robson, Naked Floor, Buty (na záskok samozřejmě).

Inspirující démon, Fenomenální tlusťoch.

PETR MOCZEK

petr-moczek

Většina z nás má v hlavě mozek. Většině z nás se skládá ze stejných částí. Znáte to…čelní lalok, tylní lalok, šedá kůra, vzduchoprázdno atd. Petr má uvnitř něco navíc. Jak to přesně vypadá, nevíme, ale zjistil jsem, že se to chová, jako superdokonalý frekvenční a stylový analyzér. Tu první funkci používá k neomylnému odhalení nedostatků vyváženosti zvukového spektra (stíháte?:-) a tu druhou k rozhodování, co má kdy zahrát. Podílel se na produkci Vladimíra Cirkuse. Bez něj by to nehrálo, jak hraje. Na basu krom jiného hrál, nebo hraje v kapelách Kuličky Štěstí, Song of Satori.

FUNKOTA

 

 

Jedinečný smysl pro rytmus a dlouhotrvající ignorance jakékoliv hudební teorie mu vynesla přezdívku a uznání. Hraje tady a teď a za chvíli o něm nevíme. Krom toho, že miluje svou ženu, dítě a funk o něm vlastně nic nevíme. Vyhlašuji tímto celorepublikové pátrání po zbývajících FunkOtových vlastnostech.

Cagi neboli Cagiman či MR.Cajk

Vizovické trnkobraní 2011

 

 

Kamil

kamil

 

Šimi

 

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Vladimir-Cirkus/285560239525?ref=ts

http://bandzone.cz/vladimircirkus

http://vladimir-cirkus.cz/

 

 

 

 

Leave a Reply