Nuff Sensi Music

Cagi

beatboxer / mc / lektor
jungle, dnb, dubstep, hip-hop
Clownfish / Vladimir Cirkus / Nuff Sensi Music

 

cagi

Cagi je oficiální mistr České republiky v beatboxu z roku 2015. Jeho zájem o beatbox se začal rozvíjet od jeho patnácti let posloucháním dnešních oldschool legend jako Rahzel, Biz Marie, Doug E. Fresh a Kenny Muhhamad.  Postupem času s přibýváním zkušeností a vystoupení se z prvotního koníčku stala velká záliba a zároveň práce při studiu na vysoké škole. Od roku 2008 jste mohli Cagiho pravidelně potkávat na akcích v rodné Opavě, kde vystupoval v klubech Mrkev, Music club 13,  anebo Music bar Jam . Dále na větších open-airech jako Czarotek, Kacabaja, Music and Jugging festival a Bass Detonation, kde byl hlavním headlinerem Aphrodite. O rok později začal spolupracovat s Pikem (aka. Disgustin Justin ) a Bassinem a přidal se do jejich již rozběhlé Clownfish crew  Za nedlouho na to dostal příležitost stát se členem Ostravské sabotážní kapely Vladimír cirkus . S deskou „ V leže, v stoje “  vystoupil Cagi s kapelou na mnoha festivalech po celé České Republice,včetně Colours of Ostrava, Rock for People, Hrachovka, Sázava fest, Kupkofest a další. V té době také poprvé vystoupil před kamerou na ČT1 v pořadech Dobré ráno, Sama doma, Živě na jedničce a Silvestrovská sabotománie. V roce 2011 s kamarády založili projekt Nuff sensi music, který se zaměřuje především na propojení moderní techniky a lidského potenciálu. Od začátku roku 2014 vyučuje a vede beatboxový kroužek pro děti a mládež v Opavském nízkoprahovém klubu Magnet.

V Cagiho vystoupení můžete slyšet hodně různých stylů jako je Drum and Bass, Dubstep, RaggaDancehall, Techno, Tekno, Hiphop a další.

Ocenění:

Official Czech Beatbox Battle Tag Team Champion 2016 (Cagi & Freest)

Official Czech Beatbox Battle Vice-Champion 2016

Official Czech Beatbox Battle Champion 2015

Out of Control Beatbox Champion 2013

Out of Control Beatbox Champion 2012

Official Czech Beatbox Battle 2012 – TOP 8

Battle Kings 2009 – 2nd place

Battle Kings 2008 – 1st place

Vyhrané battly na akcích Hard attack, Night with Mikky Mora a další.

 

Mic-key Dreadalist

mc / vocalist 
reggae / dancehall, jungle 
Bad Boys / Nuff Sensi Music / Urban Robot

rehulek

Mic-Key Dreadalist začal svou hudebně aktivní činnost v lednu 2010, kdy ve vlaku napsat svůj první song Wake up Rastaman, jako pokračování stejnojmenné české verze Oldhunty, se kterým se od té doby ukazujou také spolu s Hagim a Derkem jako Bad Boyz Sound na pódiích v různých koutech České Republiky, ale dostali se také do Rakouska či Polska…Zahráli si po boku jmen jako Bush Chemists feat. King General, Deadly Hunta, United Flavour, U-cee, Dr. Kary…Mic-Key nakládá mikrofonu, nicméně doma k tomu bouchá svoji produkci, se kterou plánuje vyrazit do světa na podzim 2011. Ve svých tracích kombinuje Reggae, Dancehall, Hip Hop, Dubstep, Raggajungle a Drum ´n´ Bass. K udržení flow používá převážně jamajsky laděnou angličtinu, ale dává i hezky česky!

http://soundcloud.com/mic-key-dreadalist

 

 

La.zoo

dj / promoter
raggajungle / drum and bass 
Clownfish / Nuff Sensi Music

lazo

La.zoo je pohodový týpek ze silně kladným přístupem k životu a ženám. Snaží se žít na plno každy den a šířit kolem sebe pozitivní vibrace. Na sceně působí od roku 2009, kdy začal točit plackami. Hudebně byl dlouho „nevyzralý“ , než jeho srdce uslyšelo ladné zvuky junglu a všech jeho odnoží. Od té doby je jeho selekce jasná. Svou selekci se snaží vždy zaujmout všechny na party a přilákat je na parket pořádně to rozhýbat. Jeho heslem je: „Na nic si nehrajem a pro Vás hrajem“. Proto můžete v jeho podání slyšet styly jako raggajungle, jump up, raggadrum, liquid funk, d´n´b, které mezi sebou míchá podle potřeby.V současné době je La.zoo členem opavské Clownfish crew a LBF crew, díky které měl možnost podílet se na bookingu hvězd jungloveho nebe pro CZ, a podílí se na rozjezdu nového projektu pod názvem Nuff Sensi Music. Několikrát vystupoval i za hranicemi naší republiky ( Polsko-Torun, Rakousko-Klagenfurt…). Jeho láska k raggajunglu ho přivedla i k produkci, ta však ještě zůstane nějaký pátek za „zavřenými dveřmi“

http://soundcloud.com/la_zoo

 

 

Vargas

dj/ promoter/ producent
raggajungle / massive
Nuff Sensi Music

vargas

Již malém 10 let na hudební scéně a v pubertě. Za tu dobu vystupoval na stovkách mejdanů v Polsku, Česku, na Slovensku i v Rakousku. Současně působí v polsko-českém kolektivu NUFF SENSI MUSIC. Každý ortodoxní jungler bude skákat radostí při jeho setech, které navíc umocňuje perfektní technikou mixu. Selekce plná reggae pasáží a našláplých beatů zaujme také příznivce ostatních žánrů a taneční hudby obecně. Jeho dj skills je oceňována i samotnými producenty, proto je VARGAS vždy zásoben nejnovějšími, ještě nevydanými kousky a exkluzivními remixy (DUBPLATES). Tvorbu a djskou techniku Vargase můžete sledovat na pravidelně vydávaných mixtapech, které si s postupem času získaly řadu věrných posluchačů.

http://soundcloud.com/vargas-pl

 

 

Leave a Reply